טבלאות אקסל להערכת שווי חברה וניתוח פונדמנטלי

הכירו: טבלאות אקסל לניתוח פונדמנטלי והערכת שווי חברה אמריקאית וישראלית

הטבלאות האקסל ככלי אנליטי מקצועי לכל משקיע ב - 579 ש"ח בלבד + קורס דיגיטלי במתנה

מודל - DUPONT

מודל דיופונט לניתוח מעמיק של תשואה על ההון. המודל מתייחס לחישובים בסיסיים אשר קובעים את רווחיות הפירמה ועקרונות לקביעת התשואה.

הערכת שווי חברה

הערכת שווי מקצועית של הפירמה באמצעות שלושה מודלים. מצורף מדריך שימוש עבור כל מודל להערכת שווי חברה. מודל של גראהם, חוק מס' 1 של פיל טאון ומודל מקצועי להיוון תזרים מזומנים. ולבסוף, שיקלול של הערכות השווי למטרת חישוב מחיר הוגן משוערך

טבלאות אינטואיטיביות

טבלאות נוחות ואינטואיטיביות לשימוש. כמעט 90% מהעבודה אנליטית מתבצעת על ידי טבלאות חכמות להערכת שווי חברה ישראלית ואמריקאית.

מה מקבלים עם הטבלאות?

מקבלים מדריך דיגיטלי להסבר על כל מודל להערכת שווי חברה והסבר על כל תא למילוי נתונים באקסל לקבלת התוצאה. בנוסף, מקבלים שני סרטוני הסבר על מקורות מידע ומציאת נתונים כספיים למילוי באקסל גם לחברה אמריקאית וגם לחברה ישראלית

קבוצת וואטסאפ סגורה

קבוצת וואטסאפ סגורה שנותנת מענה לכל השאלות ועידכונים

מבט כלכלי ויזואלי על דוחות כספיים של החברה ונתונים פיננסיים

משקיע יקבל מבט ויזואלית כלכלי של נתונים כלכליים ונתונים פונדמנטליים על כל חברה שנסחרת בשוק ההון על ידי מילוי נתונים מהדוחות הכספיים של חברות, בעזרת טבלת אקסל שמציגה נתונים ל - 5 השנים היסטורית

הפורמולה של גראהם ופיטר לינץ' להערכת שווי

הפורמולה של גראהם ופיטר לינץ' להערכת שווי חברה אשר מעריכה שווי של חברה על פי מה שהחברה דיווחה בדוחות הכספיים האחרונים. המודל מחשב שווי על פי רווח נקי למניה והון עצמי למניה כבסיס להערכת השווי, בהתחשב למכפיל הרווח ההוגן ומכפיל ההון. מצורף מדריך לשימוש במודל.

מודל מתוחכם להערכת שווי חברה של חוק מס' 1

מודל להערכת שווי חברה על פי חוק מס' 1 שמוזכר בספר מאת פיל טאון. הטבלה מחשבת שיעורי צמיחה של חמשת המספרים הגדולים על פי המודל, חישוב תחזית ל - 5 השנים וחישוב מחיר הוגן על פי המודל. כמובן, עם התאמות מסוימות שעל המשתמש האקסל להתאים לקבלת שווי הוגן. מצורף מדריך מקוצר לשימוש במודל.

מודל להיוון תזרים מזומנים - DCF

מודל כמעט אוטומטית לחישוב תזרים מוזמנים תפעולי, חישוב שווי פעילות ושווי אקויטי על מנת להעריך שווי חברה באמצעות היוון תזרים מזומנים עתידי. באתר קיים מדריך מקוצר להיוון תזרים מזומנים. ניתן למצוא בויקי.

ניתוח חברות בשיטת השילובים

בעזרת אחת מהטבלאות האקסל שמקבלים שהיא מיועדת ל - 5 השנים היסטורית - ניתן לנתח דוחות כספיים של חברה בעזרת מערכת שילובים. מערכת שילובים כוללת שילוב בין סעיפים שונים שבדוחות הכספיים על מנת להבחין במצב כלכלי מדויק יותר של החברה ומגמות שבדוחות הכספיים. משקיעים ואנליסטים מקצועיים משתמשים בשיטת השילובים באופן שוטף במהלך הניתוחים. סה"כ קיימים 12 שילובים שונים בטבלת האקסל.

לפני שרוכשים!

על מנת להשתמש בטבלאות האקסל, חשוב לוודא קודם כל בקיאות בכל הנושא של הערכת שווי חברה, הבנה בדוחות כספיים, הבנה בסיסית במיקרוסופט אקסל ורצון ללמוד. הטבלאות האקסל מכילות 3 מודלים להערכת שווי חברה, וכל מודל בעל משמעות והיגיון מסוים. מצורף קורס דיגיטלי במתנה.

קורס דיגיטלי ללימודי הערכת שווי חברות במתנה

ביחד עם הטבלאות האקסל מצורף קורס דיגיטלי המלמד כל מודל להערכת שווי חברה. הקורס הדיגיטלי מלמד איך להשתמש בכל מודל, משמעות המודל, כיצד המודל מעריך שווי חברה ומתי המודל פוסל השקעה בחברה. בנוסף, מצורפים סרטוני הסבר על שימוש באקסל ומקורות דאטה להזנת הנתונים בטבלאות האקסל.

לרכישת הטבלאות האקסל נא ללחוץ

כאן

הצצה על תוכנית להכשרת משקיעים ולימודי השקעות ערך

הטבלאות האקסל הן חלק בלתי נפרד מתכנית להכשרת משקיעים ולימודי השקעות ערך. במסלול נלמד: מבוא להשקעות ערך ודו"חות כספיים, קריאה וניתוח דו"חות כספיים, שיטת השילובים לניתוח דו"חות כספיים, ניתוח כלכלי-עסקי לפירמה, הערכת שווי חברות באמצעות 3 מודלים ועבודה מקיפה עם הטבלאות האקסל, בנוסף ניהול ורכב תיק השקעות מצליח.
youtube thumbnail

מעבר לתוכנית ההכשרה נא ללחוץ

כאן
כלי נגישות

Powered by - Wemake